2021-02-11 Prace na ZRE "ŁOSZAK" w WilkowieZ pomocą samotnie walczącemu od 23 stycznia br. Piotrowi ruszyli koledzy Krzysztof i Mariusz.

W dniu 11 lutego 2021r. (czwartek) na terenie naszego kompleksu rekreacyjno - hodowlanego „Łoszak” w Wilkowie odbyły się prace obejmujące swym działaniem dokończenie budowy ambon których konstrukcję rozpoczęto w dniu 25 lipca 2020r.

W pracach wzięli udział Koledzy:
1. Krzysztof Joniak
2. Mariusz Boduch
3. Piotr Szulakowski

W prac brały udział 3 osoby, którzy przyjechali z własnym sprzętem. Kolega Mariusz Boduch zadbał by nie zabrakło tradycyjnej kiełbaski i ciepłej herbaty.
Wynikiem wspólnej pracy kolegów powstało na „gotowo” 2 ambony, jedną postawiono do dalszego wykończenia. Wcześniej Kol. Piotr postawił sam jedną ambonę również na „gotowo”.
Pogoda dopisała, sił wystarczyło i sprzęt nie zawiódł; czegóż więcej można sobie życzyć w takim wypadku jak tylko zadowolenia z wykonanej pracy i wspólnego spotkania w dobie powszechnej izolacji.
Szanowni Koledzy zachęcam do wspólnej pracy, oczywiście z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią wirusa COVID – 19.

W sprawie wspólnych prac zalecany kontakt przez „Grupę” na WhatsApp’ie.

Wszystkim Kolegom podejmującym pracę w łowisku gorąco dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas i własny sprzęt który używali do pracy.

Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór

Zdjęcia Piotr Szulakowski
Tekst: Wojciech Wdowikowski
« Powrót »