2016-08-06 Pięknieje Nam "Łoszak" nad zalewem rekreacyjno - ekologiczny w Wilkowie.Pięknieje Nam Łoszak nad zalewem rekreacyjno - ekologiczny w Wilkowie.

Pomimo, że okres wakacyjny w pełni, na terenie Naszego obiektu tworzącego zalew rekreacyjno – ekologiczny (ZRE) w Wilkowie trwają prace związane z upiększaniem budynku "Łoszak". Dzięki dużemu zaangażowaniu Naszych kolegów i przyjaciół Naszego koła na przełomie lipca i sierpnia wykonano kolejne już prace remontowe w w/w budynku, a mianowicie wykonano strukturę i pomalowano jego elewację zewnętrzną, która od początku jego powstania (mówiąc językiem klasyka) "nie czuła pędzla na ścianie". Nieocenionym, a przy tym społecznym wykonawcą w/w prac był kol. Andrzej Sanocki, któremu w imieniu Zarządu i wszystkich członków Naszego koła serdecznie w tym miejscu DZIĘKUJEMY.

Przysłowiową Kropkę Nad "i" postawił kol. Zdzisław Trzciński, który wykonał osobiście przepiękny, ręcznie wykonany w drewnie ryngraf. To dzieło bo tak należy nazwać pracę jaką wykonał Nasz kolega przedstawia logo, datę powstania i symbol Naszego koła - łosia w otoczeniu elementów przyrody. Jak sam powiedział kol. Zdzisław było to jego pierwsze zetknięcie się z artystycznym dłutem, które jak sami przyznać musimy prezentuje się wyjątkowo.

W tym miejscu pragnę gorąco podziękować w/w kolegom za wkład i wielogodzinny trud jaki poświęcili na rzecz upiększania Naszego obiektu. Niech przykład takich czynów stanie się natchnieniem dla innych społeczników KŁ "Łoś" w Namysłowie.


Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór

Radosław Kilan
Prezes KŁ Łoś

Tekst i zdjęcia: Radosław Kilan
« Powrót »