2016-03-18 WARSZAWA HUBERTUS EXPO 2016 - WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE "MYŚLIWI W SIECI".2016-03-18 WARSZAWA HUBERTUS EXPO 2016. WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE "MYŚLIWI W SIECI".

W pierwszym dniu odbywających się XIII Międzynarodowych Targów Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji HUBERTUS EXPO 2016. Nastąpiło wręczenie nagród w konkursach PZŁ „Rok Myśliwca” oraz „Myśliwi w sieci”, zorganizowanych przez Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego. Nasze Koło Łowieckie, zgłosiło do konkursu witrynę internetową która została ponownie wyróżniona i uhonorowana dyplomem oraz nagrodą finansową.

Koło nasze reprezentowane było przez Koleżankę i Kolegów:
Zbigniew Jakubowski – członek Koła
Waldemar Stolarz – członek Zarządu Koła
Julia Stolarz – fotograf i operator kamery
Wojciech Wdowikowski – moderator witryny

PS.
Chciałbym bardzo podziękować wszystkim Kolegom za pomoc w tworzeniu naszej witryny. Sukces, którym jest ponowne uzyskane wyróżnienie, może jest niewielki ale bez Waszej pomocy z pewnością nie został by osiągnięty. Z całego serca dziękuję za otrzymane zdjęcia i materiały oraz za każdą poświęconą chwilę Waszego czasu.

Wyniki konkursów „Myśliwi w sieci” i „Rok myśliwca” dostępne są na stronie Zarządu Głównego PZŁ w Warszawie .Z myśliwskim

Darz Bór

Zdjęcie ze zbiorów: Waldemara i Juli Stolarz
Tekst: Wojtek Wdowikowski
« Powrót »