AktualnościUWAGA KOLEDZY !!! Zapraszamy chętnych, do prac na terenie kompleksu rekreacyjno - hodowlanego Łoszak w Wilkowie.

Wiosna zawitała w pełni na naszym obiekcie w Wilkowie. Sezon grilowania i wypoczynku na świeżym powietrzu zaprasza wszystkich kolegów do korzystania z Naszych pięknych stawów i świeżo wyremontowanego "Łoszaka". Ale to czas również na pielęgnację zieleni, sadzenia drzew, krzewów, kwiatów, przycinania trawy oraz innych ogrodowych czynności pielęgnacyjnych.
Przełom maja i czerwca to idealny moment !!!
Przypominamy również, że Nasze Koło posiada dwie kosiarki, które są do dyspozycji dla każdego z kolegów chętnych popracować. Niektórzy już zaczęli, ale pojedyncze osoby nie są w stanie zapanować nad tak wielkim obiektem. A przecież to Nasze wspólne dobro. Zachęcamy Wszystkich do aktywnego włączania się do prac porządkowych i pielęgnacyjnych na terenie kompleksu rekreacyjno - hodowlanego Łoszak w Wilkowie. Wszystkich mających ciekawe pomysły na upiększenie naszego kompleksu oraz chętnych do prac prosimy o kontakt z gospodarzem stawów.

Darz Bór

Piotr Szulakowski


« Powrót »