AktualnościWarto przeczytać artykuł Kolegi Tadeusza Horoszkiewicza

Kolegę Tadeusza Horoszkiewicza miałem przyjemność poznać osobiście wraz z Kolegami z naszego Koła Łowieckiego: Waldemarem Stolarz i Zbyszkiem Jakubowskim, podczas trwania Międzynarodowych Targów HUBERTUS EXPO 2016 w Warszawie. Spotkaliśmy się podczas wręczania nagród w konkursie „Rok myśliwca”, organizowanym przez ZG PZŁ. Kolega Tadeusz został wyróżniony II nagrodą w kategorii „artykuły prasowe” w gazetach lokalnych na terenie działania „Opolskiej Organizacji Łowieckiej”. Mogę tylko nadmienić, że niemal w każdym numerze naszego opolskiego łowieckiego kwartalnika „Z Kniei” można znaleźć artykuły Kolegi Tadeusza.
Za szerzenie kultury łowieckiej otrzymał najwyższe odznaczenie łowieckie jakim jest - Złom i medal św. Huberta.

Polecam wszystkim Kolegom myśliwym i sympatykom łowiectwa w ramach otwartego, bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej ciekawy artykuł naszego Kolegi Tadeusza Horoszkiewicza pod tytułem:
„Łowiectwo jest hodowlą zwierzyny na wolności” .

I jeszcze jedna pozycja będąca reakcją na dwie publikacje w Magazynie NTO Pani redaktor Ewy Bilickiej (NTO z 2015-10-12 Opolscy myśliwi strzelali bez pozwolenia) i (NTO z 2015-10-24,25 Mięsiarza poluje bez opamiętania a zdobycz wywozi z lasu w bagażniku), która omawiała efekty kontroli gospodarki łowieckiej przeprowadzonej przez NIK w 2015 r.

„Słowem w myśliwych”
Czytaj

Z myśliwskim

Darz Bór

Tekst i materiały przygotował: Wojciech Wdowikowski


« Powrót »