AktualnościZagłosujmy w Plebiscycie Modernizacji Roku na Nadleśnictwo Prószków

Szanowni Koledzy.

W roku 2014 Nadleśnictwo Prószków zakończyło modernizację swojego biurowca i obiektów towarzyszących. Biurowca który nie tylko pełni rolę biura, ale również dobrze służy myśliwym i Polskiemu Związkowi Łowieckiemu (prowadzenie zajęć edukacyjnych, organizacja szkoleń i spotkań myśliwych, w tym także, mam taką nadzieję, Walnych Zgromadzeń Członków).W tym roku Nadleśnictwo Prószków bierze udział w konkursie „Modernizacja Roku 2014” zgłaszając wyżej wymienione zadanie w kategorii” Użyteczność publiczna”. Konkurs Modernizacja Roku jest niewątpliwie prestiżowym konkursem ogólnopolskim, w którym zwycięstwo nie tylko byłoby doskonałą promocją Nadleśnictwa Prószków i Lasów Państwowych jako całości, ale także promocją Prószkowa i Borów Niemodlińskich, a w szerszej skali także Opolszczyzny.

Dlatego Nadleśniczy Nadleśnictwa Prószków Marek Bocianowski prosi Koleżanki i Kolegów myśliwych, o udział w konkursie, oraz w miarę uznania, rozpropagowania naszego udziału w tym przedsięwzięciu, wśród przyjaciół i znajomych.

Głosować można do dnia 10 sierpnia 2015 r., na stronie internetowej:
Kliknij tutaj . Aby zagłosować trzeba mieć utworzone konto na Facebooku. W konkursie oddaje się tylko jeden głos wciskając przycisk „Lubię to !” Dodatkowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie Kliknij tutaj . Efekt modernizacji można również zobaczyć na stronie internetowej Nadleśnictwa Prószków w formie wirtualnego spaceru w lokalizacji Kliknij tutaj .

Prezes Okręgowej Rady Łowieckiej w Opolu, Kolega Zdzisław Dzwonnik i Łowczy Okręgowy Kolega Wojciech Plewka zachęcają do wzięcia udziału w plebiscycie i wsparcia Nadleśnictwa Prószków
Informacja pochodzi ze strony internetowej Zarządu Okręgowego w Opolu.
Kliknij tutaj


Darz Bór!


« Powrót »