AktualnościZ OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I NADCHODZĄCEGO NOWEGO ROKU 2023

"Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
przy wzejściu pierwszej gwiazdki wieczornej na niebie,
ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,
najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.
Ten biały kruchy opłatek, pszenna kruszyna chleba,
a symbol wielkich rzeczy, symbol pokoju i chleba.
Na ziemię w noc wtuloną, Bóg schodzi jak przed wiekami.
Braćmi się znowu poczyńmy, przebaczmy krzywdy, gdy trzeba.
Podzielmy się opłatkiem, chlebem pokoju i nieba."

Cyprian Kamil Norwid


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenie, składamy wszystkim myśliwym i sympatykom łowiectwa, jak również ich rodzinom i bliskim moc serdecznych życzeń.

Święta Bożego Narodzenia w polskiej historii i kulturze należą do najważniejszych i najpiękniejszych okresów w roku. To także czas spotkań w gronie rodzinnym, podsumowań minionych chwil i planów na nadchodzący rok. To chwile tęsknoty za czasem który bezpowrotnie minął ale i nadziei na lepsze jutro.

Niech nadchodzące święta przepełnione będą miłością i radością oraz wzajemnym szacunkiem dla bliskich osób, jak również całego otoczenia.

Życzymy, aby magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniosła wszystkim spokój i wiele przyjemności. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia, żyjąc własnym pięknem, opromieniona blaskiem bożonarodzeniowej choinki, przysparza uśmiechu na Waszych twarzach.
Niech zbliżający się 2023 rok, przyniesie dużo szczęścia i zadowolenia, pozwoli spełnić zamierzenia zawodowe oraz przyniesie wiele satysfakcji z własnych dokonań a moc nowo narodzonego Chrystusa, za stawiennictwem naszego patrona św. Huberta, na co dzień błogosławi i ma w opiece wszystkich myśliwych i ich rodziny.

Zarząd KŁ „Łoś” w Namysłowie oraz moderatorzy witryny.


« Powrót »