2015-04-24 Warszawa HUBERTUS EXPO 2015. Ogłoszenie wyników konkursu "Myśliwi w sieci".W dniu 24 kwietnia br. w Warszawie w pierwszym dniu odbywających się XII Międzynarodowych Targów Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji HUBERTUS EXPO 2015. Nastąpiło ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród w konkursach PZŁ „Rok Myśliwca” oraz „Myśliwi w sieci”, zorganizowanych przez Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego. Nasze Koło Łowieckie, zgłosiło do konkursu witrynę internetową która została wyróżniona i uhonorowana dyplomem oraz nagrodą finansową.
Koło nasze reprezentowane było przez Koleżankę i Kolegów:
Franciszek Dymowski
Waldemar Stolarz – członek Zarządu Koła
Julia Stolarz – fotograf i operator kamery
Wojciech Wdowikowski – moderator witryny

PS.
Gorące podziękowania dla organizatorów za wzorowe przygotowanie uroczystości oraz ich oprawę a w szczególności Kol. Piotrowi Kowalskiemu z Działu Organizacji i Szkolenia PZŁ ZG w Warszawie który jako gospodarz, przyjął nas serdecznie udzielając wszelkiej pomocy i wskazówek.
Serdecznie dziękuję członkom ZO PZŁ w Opolu i Wrocławiu za gratulacje z osiągniętego sukcesu oraz życzenia dalszego rozwoju witryny.

Przy tej okazji Chciałbym bardzo podziękować wszystkim Kolegom za pomoc w tworzeniu naszej witryny. Sukces, którym jest uzyskane wyróżnienie, może jest niewielki ale bez Waszej pomocy z pewnością nie został by osiągnięty.

Z myśliwskim
Darz Bór
Wojtek Wdowikowski
« Powrót »