2017-07-08 III Myśliwski Piknik Rodzinny LATO 2017III Myśliwski Piknik Rodzinny „LATO 2017” już za Nami…
W dniu 08 lipca 2017r na terenie Naszego Zalewu Rekreacyjno – Ekologicznego „Łoszak” w Wilkowie, Zarząd Koła zorganizował już po raz trzeci Myśliwski Piknik Rodzinny „LATO 2017”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom na tegoroczny piknik zaproszono oprócz tradycyjnie już rodzin, bliskich i przyjaciół myśliwych Naszego koła przedstawicieli kół łowieckich bezpośrednio sąsiadujących i graniczących z Naszym kołem tj. Koło Łowieckie „Bór” w Namysłowie oraz Koło Łowieckie „Dzik” w Namysłowie. Dodatkowo w imprezie uczestniczył również kol. Bogdan Zdyb – Wójt Gminy Wilków z małżonką, na co dzień myśliwy Koła Łowieckiego „Bór” w Namysłowie.
Organizatorzy pikniku zapewnili między innymi: szereg animacji, gier i zabaw z nagrodami dla wszystkich dzieci i uczestników odbywających się zabaw. Tradycyjnie odbyły się dla dzieci zawody wędkarskie o Puchar Prezesa KŁ Łoś w Namysłowie, a także konkursy plastyczne, i zawody strzeleckie. Przybyłe liczne grono myśliwych z rodzinami zapewnili obfitą degustację wyrobów własnej kuchni, wypieki, ciasta itp. Nie zabrakło również pysznie tradycyjnie przyrządzonego dzika (pozyskanego przez kol. Dariusza Osypa) oraz potraw rybnych w tym 22kg wędzonego suma (pozyskanego przez kol. Jacka Szulakowskiego) za co im serdecznie dziękujemy!. Wieczorem nie zabrakło naturalnie wspólnej biesiady śpiewnej przy akompaniamencie akordeonu i trąbki. Na zakończenie do białego rana uczestniczyliśmy w zabawie tanecznej tradycyjnie bawiąc się przy akompaniamencie zespołu muzycznego. Należy wspomnieć, że jest to kolejna już inicjatywa Naszego Zarządu, która na trwałe wpisuje się w kalendarz planowanych imprez myśliwskich. Tych kolegów z rodzinami, których zabrakło pragniemy zapewnić, że bardzo dużo stracili …

Ps.
W tym miejscu w imieniu własnym oraz pozostałych członów Zarządu KŁ Łoś w Namysłowie, pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się w jakikolwiek sposób i udzielili swej nieocenionej pomocy przy organizacji w/w imprezy.

Darz Bór

kol. Radosław Kilan
Prezes Zarządu
KŁ Łoś w Namysłowie


Zdjęcia: Piotr Szulakowski i Julia Stolarz
« Powrót »