AktualnościKonkursy ekologiczne ogłoszone przez Ministerstwo Środowiska

Koledzy, uprzejmie przekazuję informację o trzech konkursach Ministerstwa Środowiska:

1.II edycja konkursu ECO DESIGN

Produkty Eco Design należy zgłaszać do 18 września 2015 r. Rozwiązania finalistów zostaną zaprezentowane w Poznaniu, w dniach 27-30 października 2015 r., podczas Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM.
Więcej informacji: Kliknij tutaj

2.Konkurs EKOBAJA

"Ekobaja" to ogólnopolski konkurs ekologiczno-literacki skierowany do nauczycieli przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych, a także do wszystkich lubiących pisać, pełnoletnich pisarzy-amatorów, np. rodziców czy studentów.
Więcej informacji: Kliknij tutaj

3.II edycje konkursu „Zielone miasta – w stronę przyszłości!” skierowanego do gmin

Celem konkursu jest upowszechnianie nowoczesnej i przyjaznej środowisku polityki miejskiej, a także promowanie działań zmierzających do zrównoważonego rozwoju miast. Mogą wziąć w nim udział miasta na prawach powiatu i gminy miejskie, których przedsięwzięcia lub inwestycje rozpoczęły się nie wcześniej niż w 2006 r., a zakończyły co najmniej 1 miesiąc przed złożeniem wniosku konkursowego.
Więcej informacji: Kliknij tutaj

Uwzględniając powyższe zwracamy się z prośbą o promocje konkursów na Państwa stronach www, mediach społecznościowych oraz wysyłkę w newsletterze
Więcej informacji o konkursach (w tym grafiki do wykorzystania) w załączeniu. Zachęcamy do udziału!Z poważaniem

Ministerstwo Środowiska
Departament Strategii i Komunikacji
Adres: ul. Wawelska 52/54
00-922 Warszawa
telefon: 22 57-92-350
fax: 22 57-92-629


« Powrót »